Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξοικονομω

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 απαντήσεις στο θέμα

Επισκέπτης_canto_*

Επισκέπτης_canto_*
  • Επισκέπτης
Εχει κανεις συμπληρωσει το εντυπο προτασης παρεμβασεων στο εξοικονομω κατ’ οικον ???
Τι και πως ακριβως περιγραφουμε στις σελιδες 1,2 ??
Υπαρχει καποιο συμπληρωμενο υποδειγμα ??

Επεξεργάσθηκε από Nikos, 18 Φεβ 2011 - 11:41 μμ.
Μη γράφετε τίτλους με όλα τα γράμματα κεφαλαία.

Αντωνης

Αντωνης

๏๏๏๏

• Μέλος
  • 98 Δημοσιεύσεις
  • Ειδικότητα:Εν. Επιθεωρητής
Να ρωτήσω κάτι...Σε σπίτι προ 1980, έχω 100τμ νόμιμα με άδεια και 20 τμ παράνομα ως ΜΘΧ...Θέλει με το εξοικονομώ να βάλει μέσα και τα 20τμ ως κατοικία πλεόν
1. Τι γράφω στην 1η ενεργειακή επιθεώρηση....τα νόμιμα μόνο ή και τα παράνομα ως ΜΘΧ?
2. Τι γράφω στη 2η ενεργειακή επιθεώρηση....τα νόμιμα μόνο ή και τα παράνομα ως κατοικία?Φαντάζομαι δεν αλλάζει χρήση μετά την 1η ενεργειακή επιθεώρηση.
3. Στο εξοικονομώ αν θέλει να αλλάξει κουφώματα, μόνο του νόμιμου κελύφους είναι επιλέξιμα?
Αντωνης

Επισκέπτης_petranhar_*

Επισκέπτης_petranhar_*
  • Επισκέπτης

Εχει κανεις συμπληρωσει το εντυπο προτασης παρεμβασεων στο εξοικονομω κατ’ οικον ???
Τι και πως ακριβως περιγραφουμε στις σελιδες 1,2 ??
Υπαρχει καποιο συμπληρωμενο υποδειγμα ??

ypeka.gr-->εξοικονομηση κατ'οίκον --> ένταξη στο πρόγραμμα --> διαγράμματα εφαρμογής/παραδείγματα --> παράδειγμα μεμονωμένου διαμερίσματος --> έντυπο παραρτήματος VII

Επισκέπτης_giota_*

Επισκέπτης_giota_*
  • Επισκέπτης

ypeka.gr-->εξοικονομηση κατ'οίκον --> ένταξη στο πρόγραμμα --> διαγράμματα εφαρμογής/παραδείγματα --> παράδειγμα μεμονωμένου διαμερίσματος --> έντυπο παραρτήματος VII

Εμένα δέν μου εμφανίζει τίποτα σε αυτή την σελίδα.... :(
http://exoikonomisi....&language=el-GR

akis73

akis73

• Μέλος
  • 6 Δημοσιεύσεις
Όντως σε κάποια φάση την προηγούμενη εβδομάδα η σελίδα δούλευε αλλά τώρα φαίνεται ότι την κατέβασαν...

akis73

akis73

• Μέλος
  • 6 Δημοσιεύσεις
Έχει 2-3 μέρες που η σελίδα με τα παραδείγματα δουλεύει κανονικά πλέον.

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 members, 0 guests, 0 anonymous users